Takip Et:

Magento Kurulum ve Eğitim Desteği

Ana Sayfa Magento Kurulum ve Eğitim Desteği

Magento Kurulum ve Eğitim Desteği

Her alanda olduğu gibi E-Ticaret içinde destek çok önemlidir. Malesef E-Ticaret firmalarının pek çoğu destek kavramını, sadece kendi yazılımlarının sağlıklı çalışması ve menülerin kullanımı olarak görmektedir.

 

2009 yılından bu yana profesyonel olarak E-Ticaret ile uğraşan kişiler olarak şunu söyleyebiliriz ki, E-Ticaret bir orkestra ise, E-Ticaret yazılımı bu orkestra içinde sadece bir enstrüman’dır.

 

Magento’nun Dünya çapında yaygın oluşu, E-ticaret alanında hizmet sunan pek çok firmanın magento ile uyumlu modül ve geliştirmeler yapmasına imkan sağlamıştır.

 

Magento ile E-Ticaret yaptığınızda çok enstrümanlı bir koroya sahip olursunuz. Hemde neredeyse hiçbir geliştirme bedeli ödemeden. Biz size Magento ve diğer modüller (3. parti yazılımlar) için, kurulum ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

History

Bizimle Çalışmanız için Birkaç Neden

Biz sadece sevdiğimiz işi yapıyoruz. Çalışırken yaptığımız işler bizi mutlu kılıyor. Amatör ruhla, profesyonel işler çıkarıyoruz.

  • Biz size çok yakınız. Her zaman bizi arayabilir, bizimle fikirlerinizi paylaşabilir, sorunlarınız için çözüm arayabilirsiniz.
  • Bizimle çalıştığınızda, sizin için çalışan bir firma göreceksiniz.
  • Tüm deneyim ve tecrübemizi sizin projenize adadığımızı göreceksiniz.
  • Adalet ve hakkaniyetten yanayız. Sadece size fayda sağlayacak hizmet ve projeleri size öneriyoruz.
  • Yüzünüzde gülümsemeyi görmeden, hiçbir zaman işimizi noktalamıyoruz.

Haydi Ara

Her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. Aklınıza takılan ne varsa, sormaktan çekinmeyiniz.

Tel: 0850 840 33 66