Takip Et:

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda
Mission

Birazda Bizden Bahsedelim

Site adımızdan da anlaşılacağı üzere magento ile ilgileniyoruz. Aslında kısa bir bilgiyle başlamak daha doğru olacaktır.

 

2004 Yılında kurulan firmamız ile (Göktuğ Bilgisayar, Sanal Mağazacılık Ltd. Şti.) 2009 Yılında E-ticaret sektörüne, perakendeci olarak giriş yaptık. 4 yılda 3 farklı Hazır E-Ticaret Paketini kullandık. Kötü tecrübelerimiz olmadı ama, ihtiyacımızı karşılayamadıkları için hep daha iyisini aradık. 2013 yılında Magento ile tanıştık. Sanırım hikayemizde buradan itibaren başlıyor.

 

5 yılı aşkın süredir Magento E-ticaret Platformuyla ilgileniyoruz. Türkiye’de gerek destek, gerekse Magento hakkında Türkçe içerik azlığı, bizi kendi firmamız içinde bu işi çözmeye ve uzmanlaşmaya itmiştir.

 

Bu süre zarfında çok şey öğrendik. Amacımız; Magento E-ticaret Sistemi hakkında sahip olduğumuz tecrübeyi, müşterilerimizle ve blok sayfamızda bizi takip edenlerle paylaşmaktır.

Amaç ve Değerlerimiz

Hizmet sunmadan, hizmet satmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Önceliğimiz; Magento hakkında kaliteli Türkçe içerikler üreterek, bir katma değer sağlamaktır.

  • Magento ve E-ticaret konusunda saygı duyulan bir konuma gelmek.
  • Hakkaniyetli hareket ederek, müşterilerimize doğru bilgiler sunmak.
  • Her zaman yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalışmak.
  • Özgün, kaliteli içerik üretmek. Topluma fayda sağlamak
  • Verdiğimiz hizmetler arasındaki bütünlüğü sağlamak.

Haydi Ara

Her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. Aklınıza takılan ne varsa, sormaktan çekinmeyiniz.

Tel: 0850 840 33 66