Takip Et:

Magento Hazır E-ticaret Paketleri

Ana Sayfa Magento E-Ticaret Paketleri

Magento E-ticaret Paketleri

Online alışveriş sitesi açarak, E-ticaret yapmak isteyen herkesin başlangıç noktası aşağı yukarı aynıdır. En iyi e-ticaret yazılımları, en iyi e-ticaret firmaları, e-ticaret paketleri gibi terimlerle google de arama yaparlar. Daha sonra da buldukları e-ticaret firmaları ve paketlerini karşılaştırırlar.

 

Bunlar gayet yerinde incelemeler, fakat araştırılan o kadar detay içinde unutulan şey, A firmasının e-ticaret yazılımına karar verdik. X paketini de satın aldık. Ya sonrası ? İşte bizim için yazılımdan önemlisi bundan sonrası…

 

Dünyada ve Ülkemizde E-Ticaret sektörü hızla büyüyor. Buna paralel olarak E-ticaret üzerine yazılım ve uygulamalarda gelişiyor. Acaba sizin seçeceğiniz firma buna ayak uydurabilecek mi? Uydurduğunu varsayalım, sizin talep ettiğiniz bir geliştirme olduğunda buna makul bir cevap verebilecek mi? Verdiğini farzedelim? Karşımıza nasıl bir fiyatlandırma çıkacak? Çıkan fiyatın içinden siz çıkabilecek misiniz?

İşte bu sebeple Dünya devlerinin tercih ettiği, çevrimiçi ticaret yapan her 4 firmadan 1 tanesinin kullandığı, binlerce geliştiricisinin olduğu, bitmek tükenmek bilmeyen her talebinize karşılık verebilecek, Magento E-ticaret Altyapısını kullanıyoruz.

 

Biz size E-Ticaret sitesi kiralamıyoruz. Sizin için projenize uygun, Magento altyapısına sahip E-Ticaret sitenizi kuruyoruz. 

Magento Esnektir

Magento Esnektir

Magento çok esnek bir yapıya sahiptir. Magento 7'den 70'e herkese hitap eder.

Magento Güçlüdür

Magento Güçlüdür

Magento çok sayıda geliştiriciye sahiptir. Bir firmadan değil, dilediğinizden destek alırsınız.

Magento Entegredir

Magento Entegredir

Magento ile, muhasebe, crm, kargo, reklam ve diğer 3. parti uygulamalarla, kolaylıkla entegre olabilirsiniz.

NEDEN E-TİCARET PAKETLERİNDE MAGENTO ALTYAPISINI KULLANIYORUZ ?

Geniş Destek Ağı

Magento, açık kaynak kodludur. Herkes magento üzerinde geliştirme yapabilir. Magento kullanıyorsanız, bir firmaya bağımlı değilsinizdir. Dünya çapında binlerce kişi ve firmadan destek alabilirsiniz. Bizde bunlardan bir tanesiyiz. Magento özellik ve işlevsellik anlamında, tüm aradıklarınıza cevap verebilecek kadar güçlüdür. Bu sebeple Dünya devleri Magento’yu tercih ediyor. Fortune 500 Listesine giren firmalardan 41 tanesi Magento ile çalışmaktadır. Örneğin; Hp, Bauhaus, Nike, Ford, Burger King, Seat, Marie Claire, Canon, Braun, Samsung, Lenova, Coca Cola, Liverpool Fc Magento kullanan firmalardan birkaçıdır.

Magento Harika Temalar ve Mükemmel Modüllere Sahiptir

Magento size, Dünyanın en iyi tasarım firmalarınca hazırlanmış binlerce tema sunar. Ayrıca Pazaryerleri, Ödeme Sistemleri, Kargolar, Muhasebe Programları, Crm Yazılımları, Toplu Sms Firmaları, Toplu Mail Firmaları, Reklam Firmaları gibi pekçok 3. parti uygulama ile entegrasyonunuzu sağlar. Sizi rakiplerinizin önüne taşıyacak binlerce geliştirici ve on binlerce modüle sahiptir. Magento’nun resmi market sayfasından bunlardan bazılarını inceleyebilirsiniz.

Magento Size Dünyanın Kapılarını Açar

Magento size Dünyanın kapılarını açar. Magento çoklu dil ve para desteğine sahiptir. Dilediğiniz kadar dil seçeneği ekleyebilir. Dilediğiniz para birimlerinde satış yapabilirsiniz. Birçok yazılım bu özelliği desteklediğini söylese de, hiçbiri magento kadar kullanışlı ve esnek değildir. Ayrıca Magento’da farklı dil ve para birimleri için farklı ödeme yöntemleri belirleyebilir, farklı kargo seçenekleri sunabilirsiniz. Dilediğiniz ülkelere teslimat yapabilir. Gönderi için taban ve tavan fiyat belirleyebilirsiniz.

Magento Güçlü Seo ve Analiz Araçlarına Sahiptir

E-Ticaret’in en önemli yapı taşlarından ikisi kuşkusuz, Seo ve Analizdir. Magento sürekli güncellenen çok güçlü Seo yapısına sahiptir. Ayrıca Seo uyumlu binlerce harika tema magentoyla sizi bekliyor.

 

İşiniz büyüyor, verileriniz büyüyor, trafiğinizde artıyor. Modern işletmeler bu verileri analiz etmek ve çıkan sonuçlara göre firmalarına yön vermek isterler. Magento’da aradığınız tüm analiz araçları ve iş zekası mevcuttur.

Bize firmanız ya da projenizden bahsedin. İhtiyaçlarınızı ve sizin için en uygun modeli birlikte belirleyelim.

Daha fazla bilgi almak için bizi 0850 840 33 66 nolu destek hattımızdan arayabilir ya da bize yazabilirsiniz. Ayrıca Magento E-Ticaret Paketlerimiz linkini tıklayarak destek paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Haydi Ara

Her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. Aklınıza takılan ne varsa, sormaktan çekinmeyiniz.

Tel: 0850 840 33 66